листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените резултати Јануари - Јуни 2021 година - консолидација

 


Образложение за остварените резултати Јануари- Јуни 2021 - консолидација.doc

Објавено на: 16.08.2021 14:18:29
Документ БР.: DOC_10191-629/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации