листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Известување за започнување со исплата на дивиденда по Годишна сметка за 2020-та година на Макпетрол АД Скопје.pdf

Објавено на: 30.08.2021 09:24:12
Документ БР.: DOC_10191-635/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации