Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание на акционери на Реплек АД Скопје одржано на 22.09.2021 година


Odluka 1.pdf
Odluka 2.pdf
Odluka 3.pdf

Објавено на: 22.09.2021 15:17:46
Документ БР.: DOC_12283-127/2021
Урнек: Други одлуки од собрание