листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех за период 01.01.-30.09.2021


Единичен неревидиран биланс на успех за период 01 01 до 30 09 2021.xlsx

Објавено на: 25.10.2021 08:31:46
Документ БР.: DOC_12298-8/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.