листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените резултати за период 01.01.-30.09.2021


Образложение за остварени резултати од 01 01 до 30 09 2021.docx

Објавено на: 25.10.2021 08:31:51
Документ БР.: DOC_10191-660/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации