Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.2021


bilansi 30.09.2021.xlsx

Објавено на: 27.10.2021 14:32:43
Документ БР.: DOC_12298-27/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.