листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка АД Скопје за периодот 01.01. - 30.09.2021 година:


Nerevidirani fin.izvestai_Stopanska Banka AD Skopje_01.01.- 30.09.2021.xls

Објавено на: 28.10.2021 14:39:27
Документ БР.: DOC_12298-40/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.