листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Стопанска банка АД Скопје објавува анализа кон неревидираните финансиски извештаи за периодот од 01.01. - 30.09.2021 година:


Анализа на финансиски извештаи - Стопанска банка АД Скопје_01.01.-30.09.2021.pdf

Објавено на: 28.10.2021 14:39:32
Документ БР.: DOC_10191-688/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации