листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ТТК Банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 1.1. - 30.9.2021 година.


Неревидирани финансиски извештаи за период 1.1 - 30.9.2021 година.xls

Објавено на: 28.10.2021 14:40:36
Документ БР.: DOC_12298-41/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.