листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 

Комерцијална банка АД Скопје гo објавува Коментарот на неревидираниот (неконсолидиран) Биланс на успех и Биланс на состојба за периодот 01.01 – 30.09.2021 година.

 


Коментар на неревидиран (неконсолидиран) Биланс на успех и Биланс на состојба - 2021.09.30.pdf
Comments on unaudited (unconsolidated) Income Statement and Balance Sheet - 2021.09.30.pdf

Објавено на: 28.10.2021 15:04:38
Документ БР.: DOC_10191-693/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации