листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.2021-30.09.2021


БИЛАНС НА УСПЕХ 01-09.2021.xls

Објавено на: 29.10.2021 08:39:57
Документ БР.: DOC_12298-47/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.