листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Кратко образложение за настанатите значајни промени во финансискиот резултат на Макпетрол АД 01.01-30.09.2021.pdf

Објавено на: 29.10.2021 08:39:24
Документ БР.: DOC_10191-694/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации