листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Биланс на успех 01.01-30.09.2021


9 Мес. извест.2021- природа на трошоци.xls

Објавено на: 29.10.2021 14:09:32
Документ БР.: DOC_12298-54/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.