листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.2021


9-2021 месесечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 29.10.2021 14:20:05
Документ БР.: DOC_12298-58/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.