листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски извештаи за работењето во периодот од 01.01 до 30.09.2021 година


fin.izv. so 30.09.2021g.xlsx

Објавено на: 01.11.2021 14:10:52
Документ БР.: DOC_12298-90/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.