листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01-30.09.2021г,


Банки - 3 и 9 - месечно известување-300921.xls

Објавено на: 29.10.2021 14:29:00
Документ БР.: DOC_12298-63/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.