листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за финансиските резултати на УНИ Банка АД Скопје за период 01.01-30.09.2021г.


Образложение за финансиските резултати на УНИБанка 01.01-30.09.2021.docx

Објавено на: 29.10.2021 14:29:04
Документ БР.: DOC_10191-703/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации