Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Македонијатурист АД Скопје-Коментар кон Билансот на успех за пер.01.01.-30.09.2021 година


Македонијатурист АД Ск.-Биланс на успех-01.01-30.09.2021-един. неревид.xls

Објавено на: 29.10.2021 15:25:11
Документ БР.: DOC_12298-82/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.