листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Македонски Телеком АД Скопје го објавува oбразложението за работењето за периодот јануари - септември 2021 година.


Obrazlozenie za rabotenjeto na Makedonski Telekom_ Jan - Sep 2021_F2.pdf

Објавено на: 01.11.2021 09:40:48
Документ БР.: DOC_10191-724/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации