листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Македонски Телеком АД Скопје го објавува неревидираниот Биланс на успех за периодот јануари - септември 2021 година.


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци (4).xls

Објавено на: 01.11.2021 09:40:48
Документ БР.: DOC_12298-87/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.