листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОКТА АД - Скопје објавува:


Соопштение за третиот квартал од 2021 година.pdf

Објавено на: 01.11.2021 14:16:05
Документ БР.: DOC_10191-728/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации