листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран неконсолидиран биланс на успех за период 01.01.2021 - 30.09.2021


Биланс на успех 30.09.2021.xls

Објавено на: 01.11.2021 15:15:39
Документ БР.: DOC_12298-95/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.