листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените резултати за период  01.01.2021 - 30.09.2021


Образложение за остварените резултати Јануари-Септември 2021.doc

Објавено на: 01.11.2021 15:15:42
Документ БР.: DOC_10191-730/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации