листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидиран неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.2021


Консолидиран неревидиран биланс на успех за период 01 01 до 30 09 2021.xls

Објавено на: 09.11.2021 09:40:35
Документ БР.: DOC_12298-103/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.