листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех 01.01.- 30.09.2021


9-2021 -Консолидиран-месесечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 15.11.2021 08:42:24
Документ БР.: DOC_12298-107/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.