листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на успех за период 01.01-30.09.2021 година

 


Консолидиран биланс на успех 30.09.2021.xls

Објавено на: 15.11.2021 14:34:28
Документ БР.: DOC_12298-111/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.