листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука од Собрание на акционери


Одлука од собрание.pdf

Објавено на: 21.01.2022 14:18:21
Документ БР.: DOC_12283-2/2022
Урнек: Други одлуки од собрание