листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЛБ Банка АД Скопје ги објавува (неревидираните) неконсолидирани финансиски извештаи за периодот 01.01.-31.12.2021 година.

 

 


Неревидирани финансиски извештаи - НЛБ Банка АД Скопје - 31.12.2021.xls

Објавено на: 28.01.2022 15:25:42
Документ БР.: DOC_26445-2/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.