листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Стопанска банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот од 01.01.-31.12.2021 година:


Неревидирани фин.извештаи_01.01.-31.12.2021-Стопанска банка АД Скопје.xls

Објавено на: 01.02.2022 08:34:09
Документ БР.: DOC_26445-5/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.