листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2021 година


Банки -6 и 12 - месечно известување-311221.xls

Објавено на: 11.02.2022 14:10:33
Документ БР.: DOC_26445-7/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.