Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2021

 


bilansi 31.12.2021.xls

Објавено на: 22.02.2022 14:05:44
Документ БР.: DOC_26445-9/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.