Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи на Стопанска банка а.д. Битола за периодот 1.1. -31.12.2021 година.


Неревидирани финансиски извештаи за период 1.1.-31.12.2021 година.xls

Објавено на: 23.02.2022 08:59:02
Документ БР.: DOC_26445-10/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.