листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неконсолидирани неревидирани финансиски резултати за период 01.01. - 31.12.2021


Nekonsolidirani nerevidirani finansiski izvestai so 31 12 2021.xlsx

Објавено на: 23.02.2022 15:09:05
Документ БР.: DOC_26445-13/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.