листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-31.12.2021 - МАКСТИЛ А.Д. СКОПЈЕ


31.12.21 -6 12 Месечни известувања-трговски друштва-природа на трошоци .xlsx

Објавено на: 25.02.2022 16:01:08
Документ БР.: DOC_26445-35/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.