Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2021


12 Мес. извест.2021- АД - природа на трошоци.xls

Објавено на: 28.02.2022 14:05:55
Документ БР.: DOC_26445-39/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.