листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани финансиски извештаи на ОИЛКО 01.01-31.12.2021 .xlsx

Објавено на: 28.02.2022 14:05:55
Документ БР.: DOC_26445-40/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.