листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани Финансиски Извештаи 01.01.-31.12.2021 Макпетрол АД .xlsx

Објавено на: 28.02.2022 14:15:27
Документ БР.: DOC_26445-47/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.