листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Финансиски извештаи за работењето во период од 01.01. до 31.12.2021година


fin.izv. so 31.12.2021g.xls

Објавено на: 28.02.2022 14:16:07
Документ БР.: DOC_26445-48/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.