листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Македонијатурист АД Скопје - Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2021


Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2021.xls

Објавено на: 28.02.2022 14:36:27
Документ БР.: DOC_26445-49/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.