листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ОКТА објавува неревидирани финансиски извештаи за годината која заврши на 31.12.2021 година


ОКТА Финансиски извештаи 2021.xlsx

Објавено на: 28.02.2022 15:01:06
Документ БР.: DOC_26445-51/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.