листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-31.12.2021


finan izv 31.12.2021.xls

Објавено на: 01.03.2022 08:52:52
Документ БР.: DOC_26445-54/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.