листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи Јануари - Декември 2021


Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи 01.01-31,12,2021.xls

Објавено на: 01.03.2022 09:36:09
Документ БР.: DOC_26445-56/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.