листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2021


Finansiki izveshtai 31.12.2021.xls

Објавено на: 01.03.2022 14:09:54
Документ БР.: DOC_26445-64/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.