Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

                                                  Согласно Глава 6 од Правилникот за котација ги објавуваме следниве финансиски извештаи:

                                                   - Ревидирани финансиски извештаи 01.01 - 31.12.2021 година


Мислење и ФИ Интерпромет 2021.pdf

Објавено на: 10.03.2022 14:03:29
Документ БР.: DOC_12304-2/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи