листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Консолидирани неревидирани финансиски извештаи за период 01.01. - 31.12.2021


Konsolidirani nerevidirani finansiski izvestai 31 12 2021.xlsx

Објавено на: 21.03.2022 14:05:11
Документ БР.: DOC_26445-95/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.