листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за период 01.01-31.12.2021 година


FI REPLEK AD 01.01-31.12.2021 konsolidirani.xlsx

Објавено на: 25.03.2022 15:25:49
Документ БР.: DOC_26445-99/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.