листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани Консолидирани Финансиски Извештаи 01.01.-31.12.2021 Макпетрол АД..xlsx

Објавено на: 29.03.2022 14:25:56
Документ БР.: DOC_26445-105/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.