листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме прашалниците за примена на Кодексот на корпоративно управување:

 

Прашалник за ККУ

 


Prasalnici za KKU KB so linkovi final.xls

Објавено на: 30.03.2022 15:01:20
Документ БР.: DOC_26956-0/2022
Урнек: Прашалници за ККУ