листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

 

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи  за 2021 година


 


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01-31,12.2021.xlsx

Објавено на: 31.03.2022 14:35:32
Документ БР.: DOC_26445-110/2022
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.