листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ФИНАНСИСКИ ПЛАН 2022 - МАКСТИЛ А.Д Скопје


Финансиски план 2022.xlsx

Објавено на: 01.04.2022 14:09:27
Документ БР.: DOC_10191-265/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации